You are currently viewing Poznaj PomocniLudzie

Poznaj PomocniLudzie

PomocniLudzie.pl (KorysniLiudy.com) to platforma powstała w związku z kryzysem, który 24 lutego zmienił  życie wszystkich obywateli Ukrainy. My, solidaryzując się z tymi najbardziej potrzebującymi, postanowiliśmy stworzyć platformę, dzięki której łatwo będzie można znaleźć nieodpłatny bezpieczny nocleg, transport czy pracę. Poznaj PomocniLudzie i sprawdź jak sam też możesz pomóc.

Strona główna platformy PomocniLudzie.pl działa dla Ukrainy
Strona główna platformy PomocniLudzie.pl
https://pomocniludzie.pl

Jak działa platforma?

Rosja dzieląc, zjednoczyła nas wszystkich, dlatego niosących pomoc nie brakuje. Niemniej jednak internetowy chaos i dezinformacja sprawiają, że nie wiadomo gdzie szukać sprawdzonej pomocy. Platforma PomocniLudzie.pl ma za zadanie sprowadzić wszystkich wolontariuszy i potrzebujących w jedno miejsce. Jeśli masz warunki i czujesz się na siłach, możesz zarejestrować się na naszej stronie jako wolontariusz. Dzięki temu udostępnisz potrzebującym uchodźcom bezpieczną przestrzeń, transport czy zaoferujesz pracę. To Ty decydujesz o formie pomocy, czasie jej trwania i jej warunkach. Pomoże Ci w tym personalizacja Twojej oferty. Jeśli natomiast to Ty potrzebujesz pomocy, łatwo znajdziesz ją na stronie. Uwzględnij jej formę, datę i czas trwania i znajdź pomoc dla siebie.

Wiemy, jak niezwykle ważne jest teraz bezpieczeństwo, dlatego zadbaliśmy o nie poprzez weryfikację. Warto bezinteresownie podać pomocną dłoń, bo dobro wraca. A PomocniLudzie.pl to pomysł, który powstał w myśl tej zasady. Ukraina nas potrzebuje! Poznaj PomocniLudzie również na Facebooku i Instagramie.

Poznaj Pomocni Ludzie i nieś razem z nami pomoc dla Ukrainy.

Joanna Karp
press@pomocniludzie.pl