Dlaczego warto skorzystać
z PomocniLudzie.pl

Na naszej stronie szybko i nieodpłatnie zarejestrujesz się jako wolontariusz, udostępniając potrzebującym obywatelom Ukrainy zakwaterowanie lub transport, a jako potrzebujący znajdziesz, to czego potrzebujesz.

Naszym priorytetem jest wspieranie tych, którzy teraz najbardziej tego potrzebują, poprzez ułatwienie im znalezienia bezpiecznego miejsca. Liczy się czas, więc pomocniludzie.pl pomogą Ci iść na bezpieczne skróty.

Potrzebuję wsparcia:

W pełni rozumiemy obawy obywateli Ukrainy, którym zależy na poczuciu bezpieczeństwa, dlatego każda oferta wprowadzona do systemu zostaje zweryfikowana. Weryfikacja następuje przez e-mail.

Każde anulowanie rezerwacji odbywa się na warunkach danego miejsca. Zalecamy zapoznać się z zasadami obowiązującymi w danym miejscu przed dokonaniem rezerwacji.

Żadna ze stron nie ponosi żadnych opłat w związku z rezerwacją, wynajmowaniem i udostępnianiem zakwaterowania czy transportu.

Zabierz swoje najpotrzebniejsze rzeczy.

Zwróć uwagę na opis miejsca, warunki zakwaterowania i na to, co przysługuje Ci w ramach świadczonej pomocy.

Co w przypadku problemów z działaniem strony lub zarejestrowaniem się?
Nasza infolinia działa w godzinach 8-21, pod numerem telefonu +48 730 830 820

Wszystko zależne jest od wybranej pomocy i uzgodnienia tego z wolontariuszem w trakcie rezerwacji.

Chcę wspierać:

Musisz założyć konto na stronie i dokładnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. To Ty decydujesz komu i na jak długo udostępniasz miejsce zakwaterowania lub transport.

Osoba pełnoletnia, posiadająca dogodne warunki mieszkaniowe lub odpowiedni transport.

Rejestracja jest bezpłatna. Pomoc świadczona jest bezinteresowanie i bezpłatnie.

Wszystkie oferty możesz dodawać, usuwać oraz edytować i mieć do nich pełny podgląd i kontrolę nad nimi w swoim panelu zarządzania. Następnym krokiem będzie ustalenie terminów, liczby przyjmowanych uchodźców i dodatkowych, szczegółowych warunków.